Перед будь-якою юридичною особою як суб'єктом підприємницької діяльності рано чи пізно виникне питання про відкриття рахунку в банку безпосередньо для ведення і здійснення своєї діяльності.

Для цього банківській установі необхідно буде надати спеціальні картки із зразками підписів як уповноважених осіб, так і відбитку печатки юридичної особи. Підписи на таких картках обов'язково мають бути засвідчені нотаріально. Для такого оформлення картки із зразками підписів для банку Ви можете звернутися абсолютно до будь-якого нотаріуса.  Вам необхідно при собі мати статутні документи Вашого підприємства (статут, виписка про реєстрацію, протокол про рішення засновників відносно призначення уповноваженої особи на посаду, а також в обов'язковому порядку наказ фірми про призначення на посаду  такої особи), паспорт і РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків, раніше відомий як ІПН) підписанта, печатку підприємства, а також заздалегідь уточнити найменування банку і його точну юридичну адресу. Список документів для різних суб'єктів підприємницької діяльності може відрізнятися, це пов'язано безпосередньо з  організаційно-правовою формою юридичної особи.

Зателефонуйте нам!

Тому перш, ніж призначати зустріч з нотаріусом для оформлення вищезгаданих карток з підписами для банку, необхідно отримати консультацію! Зателефонуйте нам - і ми обов'язково проконсультуємо Вас з цього питання!

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!